Naszym przedszkolakom oferujemy trzy posiłki dziennie – śniadanie, obiad i podwieczorek.
Posiłki dostarczane są przez sprawdzoną firmę cateringową. Istnieje możliwość zamówienia menu dla dzieci ze szczególnymi potrzebami żywieniowymi. Specjalistyczne diety są układane w taki sposób, aby jak najmniej różniły się od podstawowego jadłospisu.

• 8.30 – śniadanie: kolorowe kanapki, zupa mleczna, płatki, smaczne grzanki, serki, mleko, kakao, herbatka.
  • 11.45 i 12.30 – obiad: zupa i drugie danie, kompot owocowy, woda.
  • 15.00 – podwieczorek: drożdżówki, kanapki z serem, wędliną, owoce, ciasto, kisiel, budyń, herbata, soki owocowe.

W trosce o zdrowie naszych małych podopiecznych, słodycze podajemy tylko okolicznościowo, za pozwoleniem rodziców.  Nasze przedszkolaki mają stały dostęp do napojów: kompotów, herbaty i wody.

Dzieci zachęcamy do jedzenia i dbamy o to, aby żadne dziecko nie odeszło od stołu głodne.
Wspólny posiłek jest doskonałą okazją do wdrażania od najmłodszych lat zasad zachowania przy stole.