Wiemy, że dobre przedszkole to przede wszystkim dobrzy nauczyciele i wychowawcy. Tworząc przedszkole olbrzymi nacisk kładziemy na zatrudnianie wykwalifikowanych, uzdolnionych i pełnych miłości do dzieci pedagogów.

Pani Bożena


Jestem założycielką przedszkola NUTKI. Z wykształcenia jestem nauczycielką, absolwentką kierunku Pedagogika Uniwersytetu Śląskiego. Mam ponad 20 letnie doświadczenie w pracy wśród dzieci. Pracowałam jako nauczyciel w szkole podstawowej i w przedszkolu.
Przedszkole Nutki to spełnienie moich wieloletnich marzeń. Moim celem jest stworzenie placówki, która będzie oferowała rodzicom i ich dzieciom bardzo dobre usługi edukacyjne. Pragnę, aby dzieci miały stworzone bezpieczne warunki do zabawy i nauki oraz wysoki poziom nauczania i wychowania. Będzie to możliwe dzięki małej liczebności grup i wysoko wykwalifikowanemu zespołowi nauczycieli oraz pracowników, a także stałej i bliskiej współpracy z rodzicami.
Zajęcia z najmłodszymi od zawsze były moją pasją. Od wielu lat działam charytatywnie wśród dzieci. Cieszę się, że mogę z nimi pracować, wpływać na ich właściwy rozwój, a także wiele się od nich uczyć.

Posiadam certyfikat autoryzowanego trenera Szkoły Pamięci Wojakowskich i od kilku lat prowadzę kursy dla dzieci i młodzieży. Ponadto przez 5 lat byłam społecznym kuratorem sądowym działającym przy Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej, gdzie zajmowałam się pomocą rodzinom dysfunkcyjnym.
W życiu prywatnym jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch dorosłych synów.Pani Alicja


Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego - ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku Pedagogika Resocjalizacyjna z elementami profilaktyki społecznej oraz studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Wychowania Przedszkolnego. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi w różnych grupach wiekowych, w tym z dziećmi i młodzieżą z rodzin dysfunkcyjnych. Praca z dziećmi jest moją pasją a uśmiech dziecka największą nagrodą. Pamiętając o tym, że nauczyciel powinien wciąż doskonalić swoje umiejętności i poszerzać wiedzę - biorę udział w szkoleniach, warsztatach i konferencjach związanych z edukacją i wychowaniem : Gry i zabawy ruchowe zapobiegające agresji rówieśniczej, Jak skutecznie motywować dzieci do nauki, Metoda projektów w przedszkolu, Kolorowy kram - proste formy zabawkarskie w pracy z dzieckiem, Ogólnorozwojowe zabawy ruchowe w przedszkolu, Diagnoza nauczycielska w przedszkolu. Posiadam licencję z glottodydaktyki ojczystojęzycznej i kwalifikacje do prowadzenia zajęć systemem edukacyjnym prof. Bronisława Rocławskiego.
Jestem mamą dwóch córek, które są dla mnie inspiracją do działania i ogromną radością.
Wolne chwile lubię spędzać na czytaniu książek, uprawie roślin w szklarni a przede wszystkim na aktywnym wypoczynku z rodziną.


Pani Kasia

Jestem absolwentką Akademii Techniczno- Humanistycznej w Bielsku- Białej na kierunku Filologia Angielska o specjalności nauczycielskiej. Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej oraz wiele kursów doskonalących metodykę nauczania. Posiadam licencję z glottodydaktyki ojczystojęzycznej i kwalifikacje do prowadzenia zajęć systemem edukacyjnym prof. Bronisława Rocławskiego. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam podczas wieloletniej pracy w szkole językowej jako lektor języka angielskiego, a także poprzez udział w licznych koloniach, półkoloniach, obozach harcerskich oraz wolontariacie w domu dziecka.
Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i mnóstwo radości, a każdy nieszablonowy pomysł wykorzystania przedmiotów codziennego użytku przez dzieci budzi we mnie podziw dla ich kreatywności i poczucia fantazji.
W wolnych chwilach uwielbiam rozwijać swoje zdolności plastyczne, czytać trzymające w napięciu książki, spędzać czas z najlepszą paczką znajomych oraz podróżować.

 

Pani Asia

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Filologia Romańska oraz Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Częstochowie. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Wychowania Przedszkolnego oraz różnego rodzaju kursy przydatne w nauczaniu języka obcego, jak i w pracy z małymi dziećmi. Posiadam licencję z glottodydaktyki ojczystojęzycznej i kwalifikacje do prowadzenia zajęć systemem edukacyjnym prof. Bronisława Rocławskiego. Praca z dziećmi daje mi mnóstwo satysfakcji i napełnia mnie optymizmem. W dzieciach bardzo cenię ich szczerość i spontaniczność. Uśmiech dziecka, jego zadowolenie oraz jego postępy są dla mnie największą motywacją do dalszej pracy.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch wspaniałych córeczek. Wolny czas lubię spędzać w gronie rodziny oraz na aktywnym wypoczynku w górach lub na basenie.

 

Pani Ania

 

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Posiadam tytuł magistra sztuki, specjalizacja Terapia Muzyczna. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Wychowanie Przedszkolne z przygotowaniem pedagogicznym na Akademii Ignatianum w Krakowie. Posiadam licencję do prowadzenia zajęć metodą glottodydaktyki profesora Rocławskiego. Moimi autorytetami w pracy z małymi dziećmi są Janusz Korczak oraz Maria Montessori.

W pracy z dziećmi często korzystam z metod Bati Strauss oraz Carla Orffa, wprowadzając dzięki nim swoich podopiecznych w niezwykły świat muzyki. Wierzę, że edukacja muzyczna jest niezwykle ważnym elementem w procesie wychowania dzieci.
Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i matką trójki dzieci, które każdego dnia dają mi mnóstwo powodów do dumy. Interesuję się historią sztuki, historią dwudziestolecia międzywojennego  oraz literaturą dziecięcą. W życiu kieruję się cytatem: "Szczęście to nie ilość pieniędzy, które masz, tylko ludzie w Twoim życiu, którzy pomagają tworzyć piękne wspomnienia".

 

Pani Justyna

 

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Moją specjalizacją była zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Jeśli tylko mam okazję, chętnie uczestniczę w kursach czy szkoleniach poszerzających moje zawodowe możliwości.

Wspólne gry i zabawy z dziećmi sprawiają mi mnóstwo radości. Lubię spędzać z nimi czas, czytać lub opowiadać im ciekawą bajkę, albo wkraczać w ich cudowny świat fantazji, w którym to zwykły karton może przekształcić się w dom lub statek kosmiczny. Ogromną satysfakcję daje mi możliwość obserwowania, jak się rozwijają, tym bardziej, że mogę im w tym odrobinę pomóc.

Na co dzień jestem pogodną osobą, otwartą na ludzi i świat, która nie potrafi się nudzić. Wolny czas lubię spędzać z rodziną, przyjaciółmi, a także na rozwijaniu swojej pasji, jaką jest szeroko pojęty taniec - od walca aż po salsę kubańską. Poza tym równie chętnie sięgam po ciekawą książkę i dobrą komedię.
 

Pani Ola

Jestem nauczycielem z powołania i miłości do młodych umysłów i kształtujących się osobowości. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie jako nauczyciel – wychowawca w edukacji przedszkolnej w placówkach w Polsce (Bielsko – Biała, Kozy) oraz Dublińskiej sieci przedszkoli Tot`s&Co, a od 7 lat jestem aktywnym nauczycielem języka angielskiego na etapie edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. W swojej pracy stawiam na radosną atmosferę w trakcie zajęć, kreatywność, energię i polisensoryczną aktywność tak aby dzieci rozbudzały swoją ciekawość, czuły się swobodnie a przyswajanie treści językowych przychodziło w naturalny sposób. Poniżej przedstawiam moje kwalifikacje zawodowe:

- Pedagogika w zakresie Animacji Społeczno – Kulturalnej, Uniwersytet Śląski w Cieszynie – magister;

- Wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna, Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku – Białej, studia podyplomowe;

- Język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej – studia kwalifikacyjne, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, studia podyplomowe;

- First Certificate in English – Cambridge Assessment English, egzamin międzynarodowy FCE;

- Licencja do nauczania języka angielskiego metodą Musical Babies, Musical English;

 

Pan Sebastian

Jestem muzykiem i nauczycielem oraz właścicielem firmy Centrum Muzyczno Artystyczne Fasolakids. Pasją, a zarazem sposobem na życie jest dla mnie muzyka, którą propaguję poprzez prowadzenie zajęć muzycznych wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. „Z pasji do muzyki, z miłości do ludzi” to jest moje hasło przewodnie. Wyższe wykształcenie muzyczne zdobyłem kończąc I i II st. Szkoły Muzycznej oraz studia na PAT na wydziale organ.